. Kancelaria Prawna VIS LEGE - O NAS https://dpmptsp.pareparekota.go.id/sdemo/
O NAS

Kancelaria Prawna VIS LEGE Radca Prawny Michał Marjański powstało w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na rzetelną, profesjonalną, a przy tym szybką pomoc prawną. Wiemy, że sukcesem każdej firmy prawniczej jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Dlatego też skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, zwracając jednocześnie uwagę na jego oczekiwania i potrzeby.

Zespół Kancelria Prawnej VIS LEGE tworzą doświadczeni radcowie prawni.

 

2Michał Marjański – absolwent Uczelni Łazarskiego (praca magisterska pt. „Podwyższenie kapitału zakładowego w spółce akcyjnej”), studia ukończone z wyróżnieniem. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowei Izbie Radców Prawnych w Łodzi w 2018 r. Radca Prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Krajową Izbę Radców Prawnych. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa upadłościowego. Posiada kilkuletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach warszawskich. Mediator sądowy, wpisany na listę stałych mediatorów, prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie oraz w Płocku.

 

Specjalizacje: prawo cywilne, prawo upadłościowe, prawo pracy, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, prawo zamówień publicznych, prawo karne oraz prawo administracyjne.

 

 


 

 

 

 

Referencje

Jachtserwis portal | Jachtserwis sklep