. Kancelaria Prawna VIS LEGE - PORADY PRAWNE on-line https://dpmptsp.pareparekota.go.id/sdemo/
PORADY PRAWNE on-line

 

UZYSKAJ PORADĘ PRAWNĄ ON-LINE w szybki i prosty sposób z dowolnego miejsca na świecie w 24 godziny!

Zalety przygotowywanych przez nas Porad Prawnych ON-LINE to:

SZYBKOŚĆ – w zależności od wybranej usługi możesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie nawet w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia przez naszą Kancelarię. Odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz zwrotnie na podany przez siebie adres e-mail.

PEWNOŚĆ– kierując do nas swoje zapytanie prawne masz pewność, że trafi ono do naszego zespołu i zostanie rozpoznane niezwłocznie. W ciągu godziny od wystosowania do nas zapytania wyślemy maila zwrotnego z wyceną zadanego pytania.

CENA – przystępna cena pozwalająca uzyskać odpowiedź na zadane pytanie prawne za niezbyt wygórowaną cenę.

WYGODA – aby otrzymać poradę prawną nie musisz umawiać się na spotkanie z naszym prawnikiem, nie musisz nawet wychodzić z domu ani też zastanawiać się ile będzie kosztować cię skorzystanie z usług prawnika. Składając zapytanie otrzymasz wszelkie istotne informacje drogą mailową: wycenę oraz termin wykonania zlecenia.

GWARANCJA JAKOŚCI – zespół odpowiadający za wykonanie złożonego zlecenia składa się z wykwalifikowanych prawników, aplikantów radcowskich, doktorantów oraz radców prawnych. Każdy członek zespołu przeszedł kompleksowe szkolenie pozwalające na udzielanie porad prawnych o najwyższych standardach, dzięki czemu można mieć pewność oraz gwarancję najwyższej jakości wykonanych usług.

POUFNOŚĆ – wszelkie informacje oraz dokumenty przekazane do naszej Kancelarii w ramach świadczenia doradztwa prawnego objęte są tajemnicą zawodową, co oznacza, iż są chronione i nie będą udostępniane osobom trzecim, za wyjątkiem nielicznych przypadków ściśle określonych przez przepisy prawa.

PAMIĘTAJ!!! Zadanie pytania prawnego nic nie kosztuje. Wycena problemu prawnego oraz wstępne jego rozpoznanie jest DARMOWE.

Kancelaria świadczy również usługi pomocy prawnej z wykorzystaniem wideokonferencji z wykorzystaniem środków zdalnego porozumiewania się. Istnieje również możliwość uzyskania pomocy podczas rozmowy telefonicznej.

 

Kliknij tutaj aby zadać pytanie prawne.

 

*(Wycena złożonego zapytania jest dokonywana zwykle w ciągu 2 godzin w okresie pracy naszego biura, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00; po godzinach pracy biura, w święta oraz w dni wolne zostanie przesłana po kilku godzinach)

** (czas 24 godzin na przygotowanie opinii prawnej liczony jest od wpłacenia na konto firmy określonej kwoty – ustalonej w wycenie opinii prawnej)

***(wpłata kwoty za opinię prawną uważana jest jako akceptacja przesłanych warunków finansowych oraz jako chęć sporządzenia danej opinii)

 

Jachtserwis portal | Jachtserwis sklep